Objednání montážníka

INTERIÉROVÉ STÍNĚNÍ

Naše produkty

Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie stále představují nejrozšířenější způsob protisluneční ochrany a staly se nedílnou součástí interiéru, ochraňují nejen proti slunečním paprskům, regulují světlo v místnosti, ale chrání i vaše soukromí.

Vertikální žaluzie

Vertikální žaluzie mohou být vyrobeny z tkaniny, plastu, hliníku. Látkové vertikální žaluzie vytváří teplou a útulnou atmosféru, dává vašemu domovu nebo kanceláře zvláštní měkké světlo.

TEXTILNÍ ROLETKY

Textilní rolety dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem.

Plisé

Výjimečně flexibilní, elegantní a velmi dekorativní prvek do vašich oken. Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

TEXTILNÍ ROLETKY DEN / NOC

Textilní roletky dávají možnost dokonalého celkového stínícího efektu v návaznosti na architektonické řešení interiérů a jsou ideálním dekoračním i praktickým doplňkem. Široká nabídka látek a typů textilních roletek umožňuje sladit volbu intenzity zastínění a komplexního barevného sladění.

Římské rolety

Maximálně inovovaná forma klasického závěsu: Zajišťuje stylovou atmosféru a vytváří nezaměnitelný pocit bydlení.

Pro střešní okna

Nezáleží na tom, zda si do střešních oken vyberete plisé nebo rolety – oba typy zastínění Vám poskytnou ochranu před slunečními paprsky a zabrání před přehříváním interiéru. Střešní rolety i plisé jsou vhodné do všech typů oken a zaručují dokonalé zastínění díky hliníkovým vodícím lištám po stranách.